Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 25.07.2023 р. №898 «Методичні рекомендації щодо забезпечення якісного вивчення, викладання та використання англійської мови у закладах вищої освіти України» на базі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича було створено Координаційний центр для імплементації стратегій/концепцій розвитку англійської мови. До складу діючого Координаційного центру увійшли Олена Манютіна, завідувач кафедри іноземних мов для природничих факультетів та Тетяна Венкель, доцент кафедри іноземних мов для природничих факультетів, відповідальна за роботу Лінгвістичного центру.

Зазначимо, що дане рішення  сприяє розвитку стратегій викладання англійської мови, наближає інтеграцію студентського середовища  у іноземну культуру та професійну сферу.

Наказ № 303 від 25.08.2023 р.