Вітаємо з прекрасним ювілеєм нашу дорогу шановну колегу Тетяну Василівну Венкель!

У цей день ми хочемо Вам подякувати за те що нам пощастило працювати поруч з Вами – таким високим професіоналом і такою розумною, чуйною, тактовною і просто красивою жінкою.  Ви не просто хороша колега, Ви – та людина, яка завжди допоможе, зрозуміє в будь-якій ситуації та є зразком для усіх співробітників, Ви підтримуєте репутацію нашої організації на найвищому рівні.

За всі роки роботи в університеті Ви зарекомендували себе як відповідальний та сумлінний викладач, успішний педагог, наполегливий науковець, який користується заслуженим авторитетом та повагою серед студентів,  колег та керівництва університету. Ви – опора нашого колективу, його світоч, його тил. Нашому колективу з Вами дуже пощастило. Це справжній талант бути таким професіоналом своєї справи. Наша кафедра пишається Вами як  викладачем  та науковцем з  численними науковими вітчизняними та закордонними публікаціями та  активною перекладацькою діяльністю. Ваш професіоналізм, цілеспрямованість, відповідальне ставлення до колег та студентів, висока працездатність та креативність роблять із Вас дуже цінного та незамінного співробітника.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, душевної гармонії та оптимізму, завжди залишатися  такою ж життєрадісною, креативною, цілеспрямованою. Ми бажаємо Вам не лише творчих успіхів та кар’єрного зростання, а й сімейного благополуччя та звичайного людського щастя, яке б надихало Вас до нових звершень у роботі та завжди бути поза конкуренцією.  Ми захоплюємося Вашою мудрістю, далекоглядністю, завдяки чому наша кафедра досягла, досягає і ми переконані, що і надалі досягатиме значних успіхів. Нехай робота Вам приносить ще довгі роки натхнення, а Ваш безцінний менторський досвід продовжує допомагати молоді.

Хочемо побажати Вам і надалі гармонійно поєднувати в собі жіночу мудрість, інтуїцію, професійний підхід до справи і такі якості, як сильну волю, вміння приймати рішення, втілювати в життя плани.

З повагою та любов’ю колектив кафедри КІМдПФ