Міжнародне стажування в Людвігсбурзькому Педагогічному Університеті (Німеччина) за програмою DAAD

17.07-27.07.23 асистент КІМдПФ Наталя Цинтар разом з колегами по факульттету доцентом О. Бешлей, асистентами Б. Буртник, М. Ковалюк, А. Гоян, А. Білокопитною, К. Унгурян пройшла міжнародне стажування в Людвігсбурзькому Педагогічному Універитеті в Німечинні в рамках проєкту DAAD program “Ukraine Digital: Ensuring academic success in times of crisis”.

Мали чудову нагоду побувати на лекціях та семінарах колег з Людвігсбурзького Педагогічного Університету, зокрема проф. Р. Пауверса, проф. А. Бомера. Проф. Н. Бах провела тренінг на тему “Як зацікавити студентів”. Інноваційним та цікавим був майстерклас по створенню освітніх відео для студентів з Я. Протц.

Дружня атмосфера, готовність поділитися дидактичним матеріалом, щира зацікавленість у подальшій співпраці наших німецьких колег надихає на нові ідеї та підходи в педагогічній та науковій діяльності.