Представництво КІМПФ у заході «TESOL УКРАЇНА У ВІЙСЬКОВИЙ ЧАС: БУДУВАННЯ СПІЛЬНОТИ, СТВОРЕННЯ ЗМІН»

Колектив кафедри вітає з блискучим виступом нашого шановного асистента, Наталю Цинтар на 25-му національному з’їзді TESOL-Україна, присвяченому темі «TESOL УКРАЇНА У ВІЙСЬКОВИЙ ЧАС: БУДУВАННЯ СПІЛЬНОТИ, СТВОРЕННЯ ЗМІН». Захід проведений за підтримки Регіонального відділу англійської мови Посольства США в Україні з 26 по 28 травня 2023 року в готелі Коледжу індустрії гостинності у Львові.

Національний з’їзд TESOL-Україна є платформою для спілкування та обміну досвідом професіоналів з англійської як іноземної мови (EFL) з усієї України, метою заходів цієї організації є визначення стратегії розвитку викладання англійської мови в умовах змін, зокрема, війни в Україні та обговорення глобальних тенденцій у викладанні англійської мови (ELT). TESOL-Україна, яка входить до TESOL, Inc. – національна громадська асоціація, діяльність якої спрямована на підвищення якості викладання англійської мови в Україні через професійний розвиток та дослідження.

У конвенції взяли участь понад 250 професіоналів з усієї України, які представили презентації високого рівня. Дух єднання та гармонії пронизував подію, підкреслюючи солідарність і спільні цілі спільноти TESOL. Тепло зустрічей з колегами, яких давно не бачили, щирі  посмішки та обійми крізь сльози радості у складний час є надзвичайно цінними та дорогими. Щиро вдячні організаційному комітету за ретельне планування та бездоганне виконання, завдяки чому сесії та дискусії проходили надзвичайно гармонійно. Різноманітні теми, представлені відомими спікерами, однозначно сприяли збагаченню науково-педагогічного досвіду всіх учасників.

Ми високо цінуємо співпрацю з TESOL-Україна і висловлюємо вдячність Наталі Цинтар за участь у конференції. ЇЇ стаття під назвою “Gender Conditioning of Emotivity in the Author’s World Perception” є вагомим внеском в науковий розвиток цієї тематики у галузі германської філології на теренах України під час війни. Ця конференція стала натхненням для професійного зростання і створила безцінні можливості для спілкування освітян в Україні.

Comments are closed