Вітаємо!!!!

29 вересня 2021 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 35.051.15 у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбувся захист дисертації Вакарюка Руслана Володимировича на здобуття вченого звання кандидата філологічних наук. Тема дослідження: “БІБЛІЙНІ ФРАЗЕОЛОГІЗМИ В СУЧАСНІЙ АНГЛІЙСЬКІЙ МОВІ: СТРУКТУРНИЙ, СЕМАНТИЧНИЙ ТА КОГНІТИВНИЙ АСПЕКТИ”. Науковий керівник – кандидат філологічних наук, доцент Задорожна Ірина Петрівна (Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, доцент кафедри германського, загального і порівняльного мовознавства). Офіційні опоненти: доктор філологічних наук, професор кафедри англійської філології кандидат філологічних наук Бехта Іван Антонович (Львівський національний університет імені Івана Франка), Клименко Ольга Леонідівна професор кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови (Запорізький національний університет)

Колектив кафедри щиро вітає Руслана Володимировича з успішним захистом наукової дисертації та здобуттям наукового ступеня кандидата філологічних наук. Бажаємо успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги у професійному зростанні та майбутніх наукових пошуках! Бажаємо ніколи не зупинятися на досягнутих успіхах і постійно боротися за свою мрію! Неймовірних сил, світлого розуму і блискучих ідей для подальшого саморозвитку і самореалізації, гарного настрою, великого щастя в житті та вірної удачі! Нехай підґрунтям подальшого розвитку і плідної професійної діяльності буде міцне здоров’я, натхненна, підтримка рідних та колег!