Фінальний етап конкурсу Falling Walls Lab Ukraine 2021

20 травня 2021 року в онлайн-форматі на платформі ZOOM відбувся фінальний етап конкурсу Falling Walls Lab Ukraine 2021. Учасники конкурсу (студенти, аспіранти, кандидати наук, молоді професіонали-підприємці з м.Київ, Харків, Луцьк, Чернівці) представили англійською мовою свої авторські дослідницькі проєкти та соціальні ініціативи.
Онлайн захід організовано Німецькою службою академічних обмінів (DAAD) – лектор Julian Schorr, до журі конкурсу увійшли новатори та експерти різних галузей (голова журі – Лілія Бортич, голова Асоціації сільгоспвиробників Чернівецької області), модератор зустрічі – Тетяна Тоненчук.

Після гарячих дискусій та обговорень з іншими учасниками, було визначено переможницю, нею стала студентка 5го курсу спеціальності ‘Екологія’ Чернівецького національного університету ім.Юрія Федьковича Олена Борук, котра виграла поїздку до Берліна для участі у фінальному етапі міжнародної конференції Falling Walls, де зустрінуться переможці з усіх країн-учасниць.

Falling Walls Lab Ukraine проходила за підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD), Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича, Волинського національного університету ім. Лесі Українки та Центру Gedankendach.