Новий проєкт для професійного розвитку від Британської Ради на платформі OTC

5 листопада 2021 представники двох кафедр (КІМПФ та КІМГФ), адміністрації факультету іноземних мов (Т.В. Колісниченко, О.І. Манютіна, О.В. Мудра, С.В. Козубська, Н.О. Мельничук, Т.В. Тоненчук, А.А. Плегуца, Т.В. Венкель, С.Б. Бортник, А.А. Матійчак, Н.В. Виспінська та ін.) взяли участь у першій двогодинній он-лайн зустрічі, яка для понад 30 учасників стала логічним довгоочікуваним акордом у кількатижневій підготовці і проведенні вступного етапу нового проекту професійного розвитку від Британської Ради на платформі OTC. Ретельно продумана, високоякісна, чудово організована робота фасилітаторів та тренерів, цікаві інтерактивні завдання і техніки, які закортить застосувати у своїй викладацькій діяльності, знайомство з новими та бажана зустріч з багатолітніми однодумцями, групові дискусії, налаштованість на професійний та особистісний розвиток – інтенсивно, креативно, повчально як завжди. Протягом кількох місяців ми матимемо можливість спілкуватись в форумах і під час он-лайн сесій на актуальні проблеми фахової англійської мови і не лише, виконувати різноманітні завдання модулів, вивчатимемо нові методики і технології у викладанні за допомогою досвідчених тренерів Британської Ради і фасилітаторів проєкту, серед яких і представниця кафедри іноземних мов для природничих факультетів Тетяна Тоненчук. Від усього колективу дякуємо за чергову можливість реалізувати завжди актуальну потребу для всіх представників вищих навчальних закладів знаходитися в руслі найсучасніших тенденцій в освіті, а викладачам ESP/EAP – у вивченні, викладанні та використанні англійської мови зокрема.