Відкрита студентська олімпіада з «Англійської мови та комп’ютерних наук»

Продовжується співпраця кафедри іноземних мов для природничих факультетів з факультетом лінгвістики Київського політехнічного інституту ім. Ігоря Сікорського. 22-23 квітня 2021 року була проведена Відкрита студентська олімпіада з «Англійської мови та комп’ютерних наук». В олімпіаді зареєструвалося 228 студентипершого та 196 – другого курсів, представники Національного технічного  університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Донецького Національного Університету імені Василя Стуса, Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Усі учасники можуть ознайомитися з особистими результатами на сайті https://do.ipo.kpi.ua/, авторизувавшись за допомогою логінів та паролів, які було використано для проходження олімпіади.

За результатами виконаних завдань переможцями олімпіади з англійської мови та комп’ютерних наук серед студентів 1-го курсу стали:

І місце – Ксенія Іванченко (НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського», ФІОТ);

ІІ місце – Роман Доценко(НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського», ФІОТ), Єгор Куделя (НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського», ІПСА), Владислав Куксюк(НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського», ФІОТ), НікітаФілянін (НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського», ФІОТ);

ІІІ місце – Софія Майстренко(НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського», ФІОТ), Дмитро Стеблина(НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського», ФІОТ).

Переможцями олімпіади з англійської мови та комп’ютерних наук серед студентів 2-го курсу стали:

І місце ‑ ІнессаМитроняк(ЧНУ ім. Ю. Федьковича, ІФТКН), Єлизавета Романюк (ЧНУ ім. Ю. Федьковича, ІФТКН);

ІІ місце – Анна Білоус (НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського», ФПМ);

ІІІ місце – Емілія Вітюк (ЧНУ ім. Ю. Федьковича, ІПЗ), Віталій Смородінов(НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського», ФІОТ), Діана Шатковська (НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського», ФТІ).

Щиро вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!