Кафедра іноземних мов для природничих факультетів вітає переможців олімпіад з англійської мови, математики та фізики!

1-2 квітня 2021 року відбулася організована кафедрою англійської мови технічного спрямування № 2 факультету Лінгвістики КПІ ім. Сікорського відкрита студентська олімпіада з «Англійської мови та математики». В олімпіаді взяли участь 250 студентів з Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Національного університету «Львівська політехніка», Національного університету «Запорізька політехніка», Державного університету телекомунікацій та Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Призером олімпіади (ІІІ місце) з англійської мови та математики став Мунтян Костянтин (спеціальність «Інженерія програмного забезпечення», ІФТКН, ЧНУ ім. Юрія Федьковича).

Також, 1-2 квітня 2021 року була проведена відкрита студентська олімпіада з «Англійської мови та фізики» серед студентів 1 та 2 курсів. В олімпіаді взяли участь 90 студентів з Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Національного університету «Львівська політехніка», Національного університету «Запорізька політехніка», Державного університету телекомунікацій, Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Призером олімпіади (ІІ місце) з англійської мови та фізики серед студентів 1-го курсу став Одовійчук Богдан (спеціальність «Інженерія програмного забезпечення», ІФТКН, ЧНУ ім. Юрія Федьковича).

І ще одна приємна новина: 1-2 квітня 2021 року була проведена відкрита студентська олімпіада з «Англійської мови, фізики та математики» серед студентів 1 та 2 курсів. В олімпіаді взяли участь 105 студентів з Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Національного університету «Львівська політехніка», Національного університету «Запорізька політехніка», Державного університету телекомунікацій, Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Призером олімпіади (ІІ місце) з англійської мови, фізики та математики серед студентів 1-го курсу став Томко Сергій (спеціальність «Комп’ютерні науки», факультет математики та інформатики, ЧНУ ім. Юрія Федьковича).

Дякуємо усім учасникам за прийнятий виклик та бажаємо наснаги і майбутніх звершень! Так тримати!!!

Підготувала  асистент кафедри іноземних мов для природничих факультетів Олена Мудра