Науковий семінар 06.02.2019

6 лютого 2019 порядок денний засідання кафедри іноземних мов для природничих факультетів був доповнений науковим семінаром під керівництвом доц. Баланюк С.С. Асистент, кандидат філологічних наук Мельничук Р.І. представила інформацію щодо подальшого дослідження специфіки фонологічних ознак сучасного німецького вокалізму, історію та перспективи розвитку фоносемантики.

Асистент Козубська С.В. у доповіді Introduction and Implementation of New English Lexis based on J.K. Rowling’s “Harry Potter”. How Fantasy Genre changed Modern English застосувала онлайн-сервіс Kahoot! для створення інтерактивних навчальних завдань, які складались з низки запитань із кількома варіантами відповідей.

Такі ігрові форми роботи можуть бути не лише застосовані для перевірки знань студентів, а також стати у пригоді керівнику та колективу навчального закладу для різних форм наукової , методичної та організаційної роботи. Участь в іграх, створених за допомогою сервісу, сприяє спілкуванню та співпраці у колективі, підвищує рівень обізнаності в інформаційно-комунікаційних технологіях, стимулює критичне мислення.

Корисне джерело: https://www.pedrada.com.ua/news/276-kahoot-onlajjn-servis-dlja-stvorennja-viktorin-didaktichnikh-igor-i-testiv