Методичний семінар “Сучасні методи викладання англійської мови за професійним спрямуванням та англійської мови для науковців”

21 січня 2019 року відбувся черговий методичний семінар “Сучасні методи викладання англійської мови за професійним спрямуванням та англійської мови для науковців”; за участю викладачів кафедри іноземних мов для природничих факультетів та розширене засідання методичної комісії кафедри. Організатор заходу, доц. Манютіна О.І., викладачі-учасники тренінгів Британської Ради в Україні в рамках проекту «Англійська мова для
університетів» обмінялися інформацією, ідеями, знаннями, здобутими завдяки участі у школах професійної майстерності. Асистент Плегуца А.А. у доповіді на актуальну тему «Традиційні та інноваційні методики викладання іноземних мов для студентів природничих, інженерно-технічних та точних наук», окрім теоретичної інформації запропонувала низку практичних рекомендацій для удосконалення результативного викладання англійської мови з урахуванням потреб сучасних студентів. Доц. Манютіна О.І. підготувала інформацію «Взаємовідвідування як інструмент підвищення педагогічної майстерності викладача» на основі унікальних високопрофесійних лекцій провідних методистів та тренерів Британської Ради в Україні Людмили Клименко і Simon Borg, презентувала зразок форми для оцінювання, рекомендації щодо організації взаємовідвідування викладачів кафедри та нові критерії оцінювання заняття з англійської мови за професійним спрямуванням. Окрім обговорення заздалегідь розісланого аудіо, відеоматеріалу, статей за темою, списку джерел для вивчення, викладачі виконували різноманітні завдання, активно долучилися до дискусії щодо традиційного для ВНЗ України та новітнього підходу до взаємовідвідування. За результатами семінару на розширеному засіданні методичній комісії кафедри запропоновано оновити рекомендації щодо проведення відкритих та показових занять, самоаналізу заняття викладача та список джерел для ознайомлення.