21 лютого 2020 року відбувся ІІ науково-методичний семінар-практикум із серії «Загальна теорія і методика викладання фахових дисциплін англійською мовою» під керівництвом завідувачки кафедри іноземних мов для природничих факультетів Олени Манютіної. Цього разу 4 годинна програма заходу складалася із різноманітних видів інтерактивних завдань, спрямованих на визначення та обговорення актуальної проблематики забезпечення якості підготовки, організації та методів навчання студентів англійською мовою, розвитку ключових компетентностей майбутніх фахівців, вимог до викладачів ЕМІ та ESP. Більше 30 учасників активно залучилися до продуктивної дискусії щодо основних критеріїв ефективної лекції та інших сучасних ефективних методів навчання.