Науково-методичний семінар-практикум «Алгоритм підготовки до викладання фахових дисциплін англійською мовою»

З ініціативи колективу кафедри іноземних мов для природничих факультетів, за підтримки ректора Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Романа Петришина, першого проректора Василя Балуха, деканки факультету іноземних мов Ірини Осовської, навчально-методичної ради університету (засідання від 5.12.2019) розпочав роботу науково-методичний семінар-практикум «Алгоритм підготовки до викладання фахових дисциплін англійською мовою». Перший англійськомовний воркшоп «Мовна політика і практика: поняття «Викладання фахових дисциплін англійською мовою. Проблеми впровадження»  відбувся 29 січня 2020 року. Програма заходу складалася з роботи двох паралельних секцій під керівництвом працівників кафедри іноземних мов для природничих факультетів, а саме, завідувачки кафедри Олени Манютіної, асистентки Світлани Козубської, асистентки, кандидатки філологічних наук Тетяни Тоненчук, асистентки, кандидатки педагогічних наук Олени Мудрої. 38 учасників отримали можливість протягом 8 академічних годин  удосконалювати іншомовну комунікативну компетенцію, педагогічну майстерність та обговорити актуальні питання для викладачів ЕМІ. Завідувачі кафедр, доценти, асистенти ЧНУ ім. Ю. Федьковича  активно долучилися до виконання запропонованих завдань, якими передбачалося практичне застосуванням елементів тренінгу, інтерактивної лекції, окремих етапів організаційно-діяльнісної ігри з постановкою і проектуванням проблем за тематикою воркшопу, робота в групах. Представники Інститутів і факультетів нашого університету поліпшили навички застосування групової роботи на практичних заняттях, лекціях, інших форм роботи зі студентами, які обертатимуть навчання в нашому університеті за програмами англійською мовою.

Висловлюємо щиру вдячність колективу відділу «Комп’ютерних технологій», керівництву Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук і особливо завідувачу кафедри програмного забезпечення комп’ютерних систем Сергію Остапову за всебічне сприяння у проведенні заходу.