І етап Всеукраїнської студентської олімпіади 2018/2019 навчального року з німецької мови

Перший етап олімпіади проводився в студентських групах І-ІІ курсів природничих та гуманітарних факультетів 15 листопада 2018 року.

В олімпіаді на кращі знання німецької мови взяли участь 15 студентів (11 студентів – кафедра іноземних мов для гуманітарних факультетів, 4 студенти – кафедра іноземних мов для природничих факультетів).

Конкурсні змагання охоплювали чотири види мовної діяльності:

• Читання (перевірка розуміння основної інформації тексту без словника);
  • Твір (написання твору на обрану тему);
  • Аудіювання (виконання письмових вправ після прослуховування тексту з метою перевірки його розуміння);
  • Мовлення (перевірка непідготовленого монологічного мовлення).

Переможцями першого етапу Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Німецька мова» стали:

Кіндрачук Юліана  – студентка 1-го курсу економічного факультету.

Клипак Маряна  – студентка 2-го курсу юридичного факультету.

Війтенко Юлія – студентка 1-го курсу факультету архітектури, будівництва та прикладного мистецтва.

Тимчук Андрій – студент 2-го курсу економічного факультету.

Безручак Анастасія – студентка 1-го курсу економічного факультету.

Покальська Анастасія – студентка 1-го курсу економічного факультету.

Детальний звіт з олімпіади з німецької мови