I етап Всеукраїнської Олімпіади на кращі знання з англійської мови

22 листопада 2016 року на кафедрі іноземних мов для природничих факультетів був традиційно проведений І етап Всеукраїнської студентської олімпіади на кращі знання з англійської мови. Конкурсні завдання, які підготували Козубська С.В., Дрібнюк О.Т., Боцвінок Л.М., Маковійчук Л.В., охоплювали основні види діяльності: мовлення, письмо, аудіювання, читання.У вузівському змаганні серед студентів, які захоплюються англійською мовою, взяли участь 38 студентів факультету математики і інформатики, інституту біології, хімії та біоресурсів, інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук, географічного факультету. Переможців першого етапу олімпіади визначено за максимальною набраною кількістю балів.

Перше місце посів студент 1 курсу факультету математики і інформатики Теселько Андрій (54 бали).

Друге місце розділили Горюкова Олександра, студентка 1 курсу факультету математики і інформатики та Василевський Віктор студент 3 курсу географічного факультету з відповідною кількістю балів 50 і 48.

Третє місце посіли: студент 1 курсу факультету математики і інформатики Проц Сергій (47 балів) та студентка 1 курсу інституту біології, хімії та біоресурсів Каручеру Оксана з подібним результатом (47 балів).