Конкурс постерів та онлайн вікторина “English-SpeakingCountries”

З нагоди 70ї річниці заснування факультету іноземних мов у квітні 2024 року кафедрою іноземних мов для природничих факультетів проведено  конкурс постерів ‘English-SpeakingCountries. Facts. Culture. Peculiarities” для студентів 1-3 курсів природничих спеціальностей, а також  онлайн вікторину на обізнаність студентів із цікавими фактами про англійську мову і англомовні країни світу.

Також у квітні викладачі кафедри проводили зі студентами своїх груп дискусії, круглі столи та інтерактивні діяльності націлені на активізацію міжкультурної комунікаційної компетенції, поглиблення знань про роль англійської мови у глобалізаційних процесах, її важливість для здобуття майбутньої професії.

На конкурс було подано більше 40 постерів, підготованих студентами НН ІФТКН, факультету математики та інформатики, НН ІБХБ, географічного факультету, факультету архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва.

Перше місце здобув студент 1го курсу  факультету математики та інформатики Глушко Ігор. 2е місце розділили 2 команди 2го курсу НН ІФТКН: (1) Унгурян Олег, Голань Олександр, Николайчук Владислав та (2) Найда Анастасія, Синогач Олександр, Шмідт Ольга.

3є місце зайняли студенти: (1) Швейко Марія, Дроняк Марина (ІБХБ, 1й курс) (2) Шевчук Анжеліка, Молофій Олександра, Чобан Богдан (географічний факультет, 1 курс) (3) Гаценко Діана (факультет математики та інформатики, 1 курс)

Номінацію глядацьких симпатій виборола команда групи 143 А(1) НН ІФТКН, створивши інтерактивну детективну гру у стилі одного із літературних символів Великобританії Шерлока Холмса.

В онлайн вікторині взяли участь 275 студентів природничих факультетів, які продемонстрували свою ерудицію, знання англійської мови, культурологічну компетенцію.

Результати вікторини наступні:

1 місце: Унгурян Олег (2й курс, НН ІФТКН)

2 місце: Токарчук Роман (2й курс, факультет математики та інформатики), Харина Денис (2й курс, НН ІФТКН)

3 місце: Добровольський Владислав (1й курс, факультет математики та інформатики), ШтефанесаДанієль (2й курс, НН ІФТКН), Пашалик Катерина (1й курс, ФАБДПМ).

Усіх призерів відзначено грамотами факультету іноземних мов.