Концепція вивчення іноземних мов

На останньому засіданні Вченої Ради Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, яке відбулося 27 грудня 2023 року, було прийнято ряд важливих рішень, серед яких особливо виділяється питання 5.3, пов’язане із затвердженням Концепції вивчення іноземних мов студентами неспеціальних факультетів і навчально-наукових інститутів.

Декан факультету іноземних мов, Ірина Осовська, представила концепцію розроблену колективом кафедри іноземних мов для природничих факультетів на чолі завідувача кафедри доц.  Олени Манютіної, а також доц. Тетяни Венкель, спрямовану на удосконалення процесу вивчення іноземних мов студентами не спеціальних факультетів. Зазначимо, що впровадження цієї концепції стане кроком у напрямку розширення можливостей для студентів та створення більш глобально-орієнтованого університетського оточення. Це рішення відкриває нові можливості для покращення якості освіти та розвитку міжнародної співпраці.

Засідання Вченої Ради 27 грудня 2023 року може бути визначено як важливий момент в історії університету, коли було прийнято вирішальне рішення, спрямоване на покращення якості навчання та розвитку культурної різноманітності серед студентського співтовариства.

Наказ № 496 від 27.12.2023 р.