Міжнародна співпраця

У грудні 2022 в Німеччині, завдяки видавництву Verlag Dr. Kovac, Hamburg,  вийшов з друку Багатомовний словник академічної лексики на 295 сторінок, до укладання якого долучилась співробітник кафедри іноземних мов для природничих факультетів, а саме, асистент Бортник С.Б. Світлана Борисівна протягом 2021- 2022 років виконувала переклад та рецензувала матеріали для словника, отримала неоціненний досвід роботи у складі великого міжнародного авторського колективу.Словник розрахований як на викладачів та науковців, так і студентів, що беруть участь у програмах мобільності та міжнародних наукових проєктах. Також в першій частині словника є рекомендації щодо роботи над науковою статтею, що актуально для всіх, хто публікує свої наукові здобутки в міжнародних виданнях.