Практичний онлайн-тренінг “Empower on Moodle”

У серпні 2022 року Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича разом з трьома провідними ВНЗ України долучився до співпраці з МОН України, Міністерством цифрової трансформації, University of Cambridge, Cambridge University Press and Assessment, відділом інформаційних послуг Кембриджського університету. 17 січня 2023 року відбувся практичний онлайн-тренінг “Empower on Moodle (Access and Enrolment Procedures)” для адміністраторів від університетів. Команда ЧНУ у складі Павла Молочко, Олени Манютіної, Наталії Цинтар та Анни Симаки активно долучилася до виконання завдань тренінгу, протягом якого пояснювався процес надання ролей, створення категорій та курсів різних РВМ,особливості зарахування користувачів на платформі Moodle для роботи з матеріалами Empower.