Міжнародне стажування в Людвігсбурзькому Педагогічному Університеті в рамках програми „Digital Umbrella for Ukrainian Foreign Language Teachers“
![](http://www.natural1.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo1720171877-150x150.jpeg)
З 17 по 27 червня 2024 асистент КІМдПФ PH D Наталя ЦИНТАР разом з колегами факультету іноземних мов пройшла 10-денне міжнародне стажування в Людвігсбурзькому Педагогічному Університеті в рамках програми „Digital Umbrella for Ukrainian Foreign Language Teachers“ від DAAD. Викладачі з Людвігсбурга з радістю ділилися методикою та дидактикою викладання, новими ідеями щодо …