Методичний семінар “Сучасні методи викладання англійської мови за професійним спрямуванням та англійської мови для науковців”

Згідно з планом методичної роботи 17 квітня 2018 р. на кафедрі іноземних мов для природничих факультетів відбулося розширене засідання методичної комісії кафедри та проведений черговий методичний семінар “Сучасні методи викладання англійської мови за професійним спрямуванням та англійської мови для науковців” за участю викладачів кафедри.

Доповідачі, учасники тренінгів Британської Ради в Україні, Вакарюк Р.В., Ніжнік Л.І. та Тоненчук Т.В. та організатор заходу завідувач кафедри Манютіна О.І. поділилися інформацією, знаннями та навичками, здобутими під час Зимової та Весняної школи професійної майстерності у м. Львові.

Тематикою семінару стали нові та традиційні методи та підходи до викладання ESP, а саме:
– розуміння сучасних професійних потреб студентів в іноземній мові;
– організація процесу здобуття студентами різних спеціальностей мовних навичок для ефективного функціонування у професійному та академічному середовищах;
– педагогічна майстерність викладача ESP та її складові (ас. Тоненчук Т.В.);
– нові тенденції у вивченні англійської мови у вищи навчальних закладах України (ас. Вакарюк Р.В.);
– пошук та підготовка аутентичних матеріалів для занять з іноземної мови за професійним спрямуванням (ас. Ніжнік Л.І.).

Жвава дискусія ще раз підтвердила доречність проведення заходів, що дають змогу поділитися досвідом, обговорити новітні методики і технології навчання англійській мові та нагальні проблеми, що виникають у процесі викладання.