Симпозіум для завідувачів та викладачів кафедр іноземних мов професійного спрямування

Триває участь кафедри іноземних мов для природничих факультетів у суперпроекті Британської Ради в Україні «Англійська мова для університетів». Завідувач кафедри          доц.  Манютіна О.І. отримала велику честь та неперевершену можливість взяти участь у Симпозіумі для завідувачів та викладачів кафедр іноземних мов професійного спрямування, якій відбувся з 7 по 9 грудня 2017 у м. Київ. Головною метою заходу було поділитися успіхами і досягненнями у проекті упродовж 4 років, обговорити результати роботи на національному рівні, визначити основні аспекти стратегії розвитку англійської мови за професійним спрямуванням у ВНЗ України, обговорити план майбутніх  дій щодо розширення ролі англійської мови у житті університетів. Для підтримки неперервного професійного розвитку викладачів АМПС досвідчений тренер Британської Ради Людмила Клименко та менеджер проектів Жанна Севастьянова підготували десятигодинний тренінг «Observation and Feedback». Унікальна можливість дослідження важливої теми під керівництвом найкращих фахівців, незабутній досвід спілкування, корисні поради і матеріали для подальших дисемінацій – найкращий подарунок до Різдвяних і Новорічних свят.