Тренінг Британської Ради в Україні в рамках проекту “Англійська мова для університетів”

З 9 по 13 лютого співробітник кафедри іноземних мов для природничих факультетів Боцвінок Л.М. взяв участь у Зимовій школі педагогічної майстерності, організованої Британською радою в Україні в рамках проекту «Англійська мова для університетів». 145 учасників із 15 вишів інтенсивно навчалися та обговорювали питання сучасних навчальних технологій.

18 лютого урочистим врученням сертифікатів Британської Ради в Україні завершився триденний Симпозіум викладачів англійської мови за професійним спрямуванням за участі 15 провідних університетів України. Головною метою заходу визначено професійний розвиток викладачів, обмін досвідом, презентація досягнень щодо розробки та імплементації нових робочих програм для студентів різних спеціальностей. Чернівецький національний університет на цьому відповідальному заході з 16 по 18 лютого представляли завідувач кафедри іноземних мов для природничих факультетів, доцент Манютіна О.І. та завідувач кафедри англійської мови, професор Єсипенко Н.Г. Дякуємо за науку тренеру Людмилі Клименко, за бездоганні умови праці, створені менеджером проектів Жані Севастьяновій, всім колегам з Одеси, Львова, Ужгорода, Києва, Харкова, Дніпра, Полтави, Вінниці, Черкас, Запоріжжя, Чернігова, Старобільську за потужний творчий імпульс та нові перспективи співпраці!

Автор: доц. Манютіна О.І.