I етап Всеукраїнської Олімпіади на кращі знання з німецької мови

29 листопада 2016 року на базі кафедри іноземних мов для природничих факультетів спільно з кафедрою іноземних мов для гуманітарних факультетів був традиційно проведений І етап Всеукраїнської студентської олімпіади на кращі знання з німецької мови. Конкурсні завдання охоплювали основні види діяльності: мовлення, письмо, аудіювання, читання.

В олімпіаді взяли участь 25 студентів (7 студентів  кафедри іноземних мов для гуманітарних факультетів, 11 студентів  кафедри іноземних мов для природничих факультетів, 7 студентів кафедри сучасних іноземних мов та перекладу (ф-тет історії, політології та міжнародних відносин).

Перше місце виборала Константинюк Світлана  – студентка 1-го курсу факультету історії, політології та міжнародних відносин (83 бали).

Друге місце розділили Білоус Ольга  – студентка 1-го курсу факультету історії, політології та міжнародних відносин (82 бали),  Манюк Олександр – студент 2-го курсу факультету архітектури, будівництва та декоративно- прикладного мистецтва (74 бали) та Королюк Максим – студент 1-го курсу ІТФКН (74 бали).

Третє місце посіли: Василевський Віктор – студент 3-го курсу географічного факультету (ІІ мова) (73 бали), Баранець Дмитро – студент 1-го курсу факультету історії, політології та міжнародних відносин (71 бал), Панфілова Катерина – студентка 1-го курсу ІБХБ (70 балів).

За результатами олімпіади  оргкомітет  рекомендує  Константинюк Світлану  – студентку 1-го курсу факультету історії, політології та міжнародних відносин до участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади на кращі знання з німецької мови.

Вітаємо переможців олімпіади!