“Рік брутальної російської агресії. Рік героїчного українського опору. Рік європейської солідарності. Попереду нас чекає майбутнє єдності”, – сказала президентка Єврокомісії . Аситент кафедри іноземних мов для природничих факультетів Ph. D. Цинтар Н. В. цілком розділяє думку Урсули фон дер Ляєн та 24.02.23 провела зі студентами 1 курсу ІФТКН зі спеціальності “Інжененрія програмного забезпечення” виховний захід на тему “Life will win over death”. Пригадали історію України, обговорили причини кривавої війни, поспівали “Ой, у лузі червона калина” англійською мовою, вшанували пам’ять всіх загиблих в цій жорстокій війні, помріяли про світле майбутнє та висловили письмово подяку за підтримку  Дж. Байдену та Б. Джонсону в листі-подяці. Слава Україні! Героям слава! Glory to Ukraine! Glory to the heroes!