Завершення проєкту професійного розвитку на платформі OTC

13 липня 2022 року відбулася заключна онлайн сесія «UnderstandingSpecialEducationalNeeds».Представники різних ВНЗ України обговорили особливі освітні потреби студентів (SEN) та визначили важливі елементи роботи із студентами із ПТС (пост-травматичним синдромом), отриманим внаслідок подій у країні після 24 лютого.

Викладачі висловили щиру подяку Британській Раді в Україні за можливість взяти участь у цьому актуальному проєкті співпраці і навчання на ОТС платформі, котрий стартував у жовтні 2021 року. За цей час освітяни українських університетів опрацювали 7 модулів, присвячених методиці викладання ESP,  спілкувалися, ділилися досвідом на форумах та під час онлайн-сесій.

У результаті цього курсу викладачі кафедри отримали сертифікати про підвищення кваліфікації, а асистент кафедри іноземних мов для природничих факультетів Тоненчук Тетяна, яка була одним із 5 фасилітаторів онлайн зустрічей та форумів цього освітнього проєкту, отримала сертифікат фасилітатора Британської Ради.