Онлайн зустріч спільноти викладачів англійської мови за професійним спрямуванням ЗВО України на платформі Британської Ради ОТС

27.01.22 відбулася четверта онлайн зустріч спільноти викладачів англійської мови за професійним спрямуванням ЗВО України на платформі Британської Ради ОТС. Викладач кафедри ІМПФ Тоненчук Тетяна виступила фасилітатором цієї сесії, присвяченої аспектам планування та організації практичного заняття з англійської мови за професійним спрямуванням, сучасним методикам і підходам викладання дисципліни. Асистент кафедри, к.ф.н. Мельничук Н.О. поділилася з учасниками доповіддю про методику організації і переваги проведення заняття за методом Flipped Classroom. Також активно долучаються до онлайн форумів і сесій колеги із кафедри іноземних мов для гуманітарних факультетів.