Новий етап співпраці з Британською Радою

23 грудня 2021 до третьої он-лайн зустрічі спільноти викладачів ESP  вищих навчальних закладів України, розміщеної на платформі Британської Ради OTC, долучилися вмотивовані представники двох кафедр Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (кафедри іноземних мов для природничих факультетів та кафедри іноземних мов для гуманітарних факультетів).

Метою нового проекту від Британської Ради є створення відкритого активного середовища викладачів англійської мови професійного спрямування. Регулярні зустрічі на одній платформі для обміну ідеями, досвідом, експертною думкою, з обговоренням сучасних тенденції в освіті, висвітлення актуальних питань, зокрема пов’язаних із організацією дистанційного навчання, використанням різноманітних ресурсів та прийомів на заняттях, мотивуватимуть учасників освітнього процесу до удосконалення рівня володіння англійською мовою. Ми отримали унікальну можливість глибокого вивчення диференціації в навчанні,  дослідження значення самоаналізу і зворотнього зв’язку, використання мобільних пристроїв, додатків, Інтернет-ресурсів та іншої тематики, актуальної не лише для викладання англійської мови за ретельно розробленими модулями із захоплюючими завданнями. Високопрофесійна робота фасилітаторів сприяє обміну щодо результатів впровадження новітніх методик вивчення і викладання англійської мови, налагодження всебічної ефективної взаємодії зі студентами та іншими стейкхолдерами. Отримані знання, удосконалені навички та педагогічна майстерність викладачів англійської мови за професійним спрямуванням безумовно сприятимуть підвищенню якості викладання англійської мови в університетах.

У 2021 та 2022 роках учасники Ukraine ESP Community матимуть можливість впродовж 5-ти місяців вивчати та обговорювати специфіку сучасного викладання, практикувати актуальні методики, підходи і стратегії викладання англійської мови професійного спрямування, ділитися досвідом, ідеями  у форумах і під час онлайн сесій.