English Friendly Environment Booster invites!

Вас запрошує англомовний освітній хаб!
Куди? Мультилінгвальна он-лайн сесія на тему:
«Як підготуватися до ЄВІ та отримати бажаний результат? Інформація та практичні поради для учасників вступного випробовування»
Де? https://meet.google.com/zte-uiat-ohc
Коли? 1 квітня (четвер), об 11.00
Аудиторія: студенти 4 курсу
Захід покликаний допомогти майбутнім здобувачам ступеня магістра зорієнтуватись в потоці новин і фактів щодо тестування з іноземних мов.
Метою цього заходу є ознайомлення абітурієнтів з процедурою ЄВІ та визначення основних моментів, на які потрібно звернути увагу учаснику вступного випробовування. У програмі сесії на вас чекатимуть:
1. Презентація загальної інформації щодо ЄВІ.
2. Презентація он-лайн курсу кафедри іноземних мов для природничих факультетів «Професійна іноземна мова» на платформі Moodle.
3. Аналіз тестових завдань, практичні поради та рекомендації для успішного виконання тестів.
З вами працюватимуть викладачі кафедри іноземних мов для природничих факультетів Мудра О.В., Плегуца А.А. (англійська мова), Шенько М.М. (німецька мова, загальні рекомендації) та інші.