Співпраця з провідними ЗВО України

21 вересня 2020 р. відбулась зустріч керівництва ЗВО, науковців, викладачів, випускників та представників інших закладів вищої освіти міста Дніпро, присвячена Всесвітньому дню освітян в Регіональному англомовному навчальному Хабі Дніпровської політехніки «DnirpoTECHub». Зустріч відкрила координатор Хабу, завідувач кафедри іноземних мов НТУ “Дніпровська політехніка” Світлана Кострицька, лідер Хабу доцент кафедри іноземних мов Марія Ісакова нагадала присутнім про місію регіональних освітніх спільнот. Доцент кафедри іноземних мов Ірина Зуєнок ознайомила всіх з програмою короткого термінового курсу «Основи викладання англійською мовою у закладах вищої освіти». Вона спеціально розроблена фасилітаторами Хабу для розвитку педагогічної фахової майстерності викладачів-початківців. Президент Всеукраїнського відділення Міжнародної асоціації вчителів англійської мови Ольга Павленко у режимі онлайн привітала викладачів Дніпра з початком нового навчального року. Вона побажала успіху й процвітання Хабу, яких тільки три на теренах України: в Дніпрі, Умані й Чернівцях. Представники Чернівецького Національного університету ім. Ю. Федьковича  Олена Манютіна відеопривітанням від лідера Хабу  “English Friendly Environment Booster” та Андрій Струк – керівник Discussion and Debate Club приєдналися до численних побажань успішного розвитку спільноті, зацікавленої в удосконаленні вивчення, викладання та використання англійської мови в Україні. (За матеріалами https://www.nmu.org.ua/ua/content/news/?ELEMENT_ID=23531).