Святкування Halloween (онлайн-вечірка для студентів 1 курсу)

Що Ви знаєте про історію свята Halloween? Чи боїтеся чорних котів? Ви б відкрили парасольку в приміщенні?

31 жовтня студенти 1-го курсу, спеціальності ‘Програмна інженерія’ взяли участь у онлайн-святкуванні Halloween у форматі Google Meet. Захід, організований викладачем кафедри Тетяною Тоненчук, мав на меті ознайомити студентів із культурними особливостями традицій Halloween в англомовних країнах. Студентам запонувано дискусію про англійські та українські забобони та переваги позитивного мислення.

Учасники переглянули та обговорили відео про походження Хелоуiна та поділились думками щодо того, наскільки позитивне мислення може бути корисним у повсякденному житті і навчанні, взяли участь у вікторині про символи та історію свята, а дехто зі студентів навіть підготував костюми та аксесуари для вечірки.