Виробнича нарада-семінар КІМдПФ 8.05.2020

Після насиченого засідання методичної ради факультету іноземних мов колектив кафедри для природничих факультетів сьогодні, 8.05, зібрався для обміну досвідом, новинами та ідеями щодо організації та проведення підсумкових контрольних заходів у дистанційному режимі. Організоване методичною комісією кафедри розширене засідання складалося з двох частин: 1. Підготовка до залікової та екзаменаційної сесії онлайн, 2. Методичний семінар «Дистанційні методи та форми проведення підсумкового контролю». З практичними пропозиціями щодо тестування у Google Classroom виступила голова методичної комісії доц. Тетяна Венкель, тонкощами підготовки тестів у системі Moodle поділилися асистенти Олена Мудра та Мирослава Шенько, власними прикладами проілюстрували актуальну тематику ас. Світлана Козубська, Тетяна Тоненчук та інші. Особливу увагу приділили проблемі доброчесності під час роботи над завданнями онлайн, розглянули стратегії та нові практики проведення заліків та іспитів, поділилися ідеями щодо варіантів забезпечення відносно надійної ідентифікації студента. Щодо використаних ресурсів: висвітлені 5.05. проблемні питання у семінарі Ольги Бершадської «Як провести сесію онлайн» з їхнім подальшим обговоренням нашим колективом дозволили поповнити теоретичну та практичну базу знань, підвищили шанс грамотно організувати та провести сесію 2020.