Discussion and Debate Club – платформа для молодих науковців

7.05.2020 cтуденти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, майбутні фахівці, науковці і просто здібні оратори отримали можливість відточити вміння дискутувати, навчитися налагоджувати діалог та організовувати диспут. Саме цю задачу виконала перша он-лайн сесія Discussion and Debate Club – загально-університетського західу регіонального значення, організованого в рамках роботи нашого хабу. Захід модерували Олена Манютіна – завідувачка кафедри іноземних мов для природничих факультетів, лідерка хабу English Friendly Environment Booster, створеного в ЧНУ імені Юрія Федьковича в рамках спільного проекту з IATEFL Ukraine та British Council, та його фасилітатор – заступник декана ФАБДПМ з міжнародних зв’язків Струк Андрій. Всі самостійно підготовлені доповіді студентів були чітко вибудовані та аргументовані, подальша дискусія продемонструвала ґрунтовний відповідальний підхід юних науковців до підготовки доповідей і презентацій, теми зацікавили та залучили гостей до роздумів над актуальною загальнолюдською проблематикою. Журі, яке очолив декан економічного факультету Руслан Білоскурський, у складі: доцент кафедри приватного права Оксана Кіріяк доцент, менеджер екзаменаційного центру Cambridge Club Вероніка Мартинюк, доцент кафедри теоретичної фізики та комп’ютерного моделювання Оксана Войцехівська разом із гостями заходу деканом факультету іноземних мов, професором Іриною Осовською, керівником ЛЦ, доцентом кафедри іноземних мов для природничих факультетів Тетяною Венкель, асистентом цієї ж кафедри, відповідальною за групи підготовки до APTIS Світланою Бортник, студентами різних курсів та спеціальностей взяли активну участь в обговоренні та оцінюванні презентацій. За результатами і згідно з рішенням колективу кафедри іноземних мов для природничих факультетів диплом І ступеню та додаткові бали до підсумкового результату за семестр з дисциплін англійської мови отримала Вікторія Зайцева (ІФТКН, 125 гр, спеціальність «Кібербезпека»), Аль Саєді Алі Мохаммед (ІФТКН, 233-і, спеціальність «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка») та  Беленчук Олексій (ІФТКН, 441 гр, спеціальність Комп’ютерні науки) – дипломи ІІ ступеню, Ярослав Нечесний та Павло Гараджій  (ІБХБ, 221 гр, спеціальність «Хімія»), Мирослава Яхневич (ФАБДПМ 201 гр, спеціальність «Архітектура і містобудування»), Олександр  Васильєв (ФАБДПМ 412 гр, спеціальність «Будівництво та цивільна інженерія») – дипломи ІІІ ступеню. Вітаємо переможців і з нетерпінням чекаємо зустрічей оф-лайн!