Інтернет-Олімпіада з Англійської мови та Комп’ютерних наук для студентів перших та других курсів-2020

6-7 квітня 2020 року  за ініціативою Національного Технічного Університету України «Київського Політехнічного Інституту імені Ігоря Сікорського»,  завдяки плідній праці трьох провідних вишів нашої держави, а саме Національного Технічного Університету України «Київського Політехнічного Інституту імені Ігоря Сікорського», Донецького Національного Університету імені Василя Стуса, Чернівецького Національного Університету імені Юрія Федьковича відбулась перша в своєму роді Інтернет-Олімпіада з Англійської мови та Комп’ютерних наук для студентів перших та других курсів. В олімпіаді взяло участь 123 студенти першого (114) та другого курсів (96) вищезазначених навчальних закладів. Метою Олімпіади було надати студентам комп’ютерних спеціальностей можливості продемонструвати ерудицію у площині гуманітарної та точної сфери знань. Серед завдань: створення інтерактивного освітнього середовища за допомогою інформаційних технологій; залучення конкурентного та освітнього досвіду студентів з англійської мови; визначення та оцінка рівня сформованості іншомовних мовленнєвих  навичок та вмінь і ще багато цікавих та творчих задач лише  робочою мовою – англійською.

До організаційного комітету увійшли:

кафедра англійської мови гуманітарного спрямування № 3 факультету лінгвістики Національного технічного університету України “КПІ ім. Ігоря Сікорського”; кафедра іноземних мов професійного спрямування факультету іноземних мов Донецького національного університету імені Василя Стуса;

кафедра іноземних мов для природничих факультетів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича в обличчі  завідувачки кафедри Олени Манютіної та асистента цієї ж кафедри Світлани Козубської (організація у ЧНУ).

Завдяки гідній праці викладачів   кафедр та завзятій участі студентів мета даного заходу була досягнута  у повному обсязі, залишаючи після себе тісні, робочі проте  дружні зв’язки, неоціненний досвід,  кумедні та теплі спогади, ну, і, звичайно гордість за досягнення високо результату в даній сфері, як у викладацькому представництві вишів, так і в учасників.

Серед переможців олімпіади на етапі для першокурсників ІІІ місце посів Олейнич Даниїл (ЧНУ ім. Ю. Федьковича). Щиро вітаємо переможця!

Глибоко вдячні  студентам першого курсу Олександру Титко, Олейнич Даниїлу, Бідюк Миколі, Федорюку Стасу, Щербатому Павлу, Мойсей Володимиру, Черемісіну Євгену та студентам другого курсу: Мадею Андрію, Рудязі Данилу, Масловій Олені, Копієвому Олександру, Іглінській Єлизаветі, Вознюк Катерині, Федик Марії, Федорюку Стасу, Щербатому Павлу за достойну репрезентацію  нашої Аlma Mater!

Світлана Козубська