British Council Ukrainе і IATEFL Ukraine започаткували новий проект

Наприкінці вересня 2019 р. British Council Ukrainе і IATEFL Ukraine започаткували новий проект, до якого були запрошені долучитися університети Дніпра, Умані та Чернівців.

24 – 26 жовтня 2019 представники ЧНУ ім. Ю. Федьковича та освітяни міста, завідувачка кафедри іноземних мов для природничих факультетів доц. Манютіна О.І.,  заступник декана з міжнародних відносин факультету архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва Струк А.Я., доц., к.п.н. Мартинюк В.А.  взяли участь у настановчому тренінгу для фасилітаторів регіональних освітніх хабів на базі НТУ «Дніпровська політехніка» у м. Дніпро – Learning Hubs: Developing Regional Communities of IATEFL Ukraine. Метою заходу президент IATEFL Ukraine  Ольга Павленко визначила: підготовку фахівців для створення та розбудови регіональних освітніх хабів на базі закладів освіти для того, щоб залучити молодь до англомовного середовища, допомагати у набутті впевненості у спілкуванні англійською мовою, сприяти отриманню нових знань та розвитку критичного мислення, умінь ефективної комунікації, презентації, ведення діалогу, участі у дебатах тощо;  створення сучасного середовища для спілкування педагогічних та науково-педагогічних працівників англійською мовою задля підвищення їх професійної майстерності, обміну досвідом, роботою над спільними проектами, міждисциплінарними дослідженнями тощо. Насичений тренінг під керівництвом і за участі кращих тренерів Британської ради в Україні, безцінне спілкування з колегами – провідними спеціалістами галузі, гостинна й дружня атмосфера заходу сприяли результативній роботі.

У результаті активного творчого процесу протягом кількох днів світ побачила нова інициатива – створення English Friendly Environment Booster, регіонального освітнього хабу. Враховуючи багаторічну плідну співпрацю нашого університету, факультету іноземних мов та кафедри іноземних мов для природничих факультетів, зокрема із професійними спільнотами та організаціями важливо продовжити роботу нашого університету – регіонального центру науки, освіти і культури у цій царині. Всі ці та інші кроки у комплексі сприятимуть удосконаленню викладання і вивчення англійської в наших структурних підрозділах.