Тренінг Кампусу з командної роботи та комунікації від ГО ‘Вище’ у партнерстві з Британською Радою в Україні

З 16.10 по 19.10.2019 викладачі кафедри іноземних мов для природничих факультетів Козубська С.В., Мудра О.В. та Тоненчук Т.В. пройшли підвищення кваліфікації (з отриманням відповідних сертифікатів), взявши участь у тренінгах Кампусу з командної роботи та комунікації від ГО ‘Вище’ у партнерстві з Британською Радою в Україні, які проходили у ЧернівецькомунаціональномууніверситетііменіЮріяФедьковича.

47 учасників з різних куточків України долучилися до тренінгів, спрямованих на здобуття актуальних навичок 21 століття – організації роботи в команді, її модерації та фасилітації.

Тренери-професіонали надали корисні поради для налагодження ефективної комунікації, глибшого розуміння формування і розвитку команди, уміння давати«feedback».

Викладачі ознайомилися із моделями вирішення конфлікту, складовими, які забезпечують результативність, оцінювання роботи команди, стилями   навчання. Також було розглянуто багато інших питань пов’язаних ізорганізацією роботи в команді на заняттях з іноземної мови, здобуто практичні навички для організації навчання на основі компетентностей.