Звіт про виховну роботу кафедри іноземних мов для природничих факультетів за 2018-2019рр.

1. За звітній період викладацький штаб кафедри іноземних мов для природничих факультетів систематично виконував доручення з виховної роботи відповідно до плану виховної роботи кафедри та факультету іноземних мов.
  2. Відповідальний за виховну роботу системо звітував на засіданні кафедри іноземних мов для природничих факультетів про виконання роботи протоколи:№1 від 14.06.2019.
  3. Велася активна позакласна виховна робота викладацьким складом кафедри на різних рівнях репрезентації, що підтверджує фотоархів кафедри іноземних мов для природничих факультетів (див. Додаток 1).
  4. Проводилась систематична роз’яснювальна робота, щодо дотримання навчальної дисципліни, правил внутрішнього розпорядку університету (Протягом навчального року – всі викладачі кафедри).
  5. Системно оновлювався зміст матеріалів, враховуючи поточну ситуацію у світі (Протягом навчального року – всі викладачі кафедри).
  6. Регулярно обговорювались в академічних групах основні вимоги до організації навчального процесу на факультеті, етики міжособистісних стосунків, стану якості навчання, навчальної дисципліни (Протягом навчального року – всі викладачі кафедри).
  7. Залучення студентів до участі в олімпіадах з іноземної мови (листопад).
  8. Проводились бесіди, диспути з виховною метою (Протягом навчального року – всі викладачі кафедри).
  9. Проведено знайомство з університетом (екскурсії).
  10. Свято „День студента”.
  11. Свято „День захисника Вітчизни”.
  12. Свято „8-го березня”.
  13. Великодні свята в Україні та світі.
  14. Взято участь у проведенні дня вишиванки.
  15. Протягом року проводились заняття у англомовному клубі (Тоненчук Т.В.).
  16. Проведено захід «Екологічні проблеми. Майбутнє землі. Що далі?» (Тоненчук Т.В.).
  17. Свято Дня подяки з Англійським Драматичним Клубом (Тоненчук Т.В.).
  18. Участь у конкурсах, вечорах відпочинку, спортивних заходах метою (Протягом навчального року – всі викладачі кафедри).
  19. Знайомство з роботою лінгвістичного центру (Бортник С.Б.).
  20. Участь у спортивних заняттях університецького та міжнародного рівня (Паров’як І.І.).
  21. Організація дня факультету та участь у святковому концерті(Паров’як І.І.).
  22. Обговорювались питання методичного забезпечення і якості проведення виховної роботи на засіданнях кафедри (Протягом навчального року- всі викладачі кафедри).

Робота студентів у англомовному клубі (Тоненчук Т.В.).

Екскурсія по  резиденції ЧНУ студентів  4 курсу географічного факультету  (Боцвінок Л.М.).

Похід у кіно зі студентами 1-го курсу ІФТКН (Коваленко О.О.).

Ознайомлення з роботою лінгвістичного центу (Бортник С.Б.).

Святкування дня факультету іноземних мов з нагоди 65 річчя. (Паров’як І.І.)

Свято вишиванки (Манютіна О.І., Мельничук Р.І., Захарчук І.О та ін.)

Відповідальний за виховну роботу                          к.ф.н. ас. Паров’як І.І.